• info@nikajans.com
 • Bizi Arayın: +90 (850) 840 57-81
 • NİKAJANS Teknoloji ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti

Hakkımızda

Hakkımızda

               2010 yılından günümüze kadar devam eden bir web yazılım firması olarak online platformlarda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çağın değişen ve gelişen teknolojisine önce kendimizi daha sonrada sizleri büyük bir öz verili çalışmalar ile hazırlamaktayız. Dijital dünyada var olan her projenin bir fikrin eseri ve her fikrin bir amacı olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple tüm tasarımlarımız bir fikre hizmet ediyor. Tasarımdaki gücümüz adımıza, detaylara verdigimiz önem güvene, fikirlerimiz ise farklılığımıza yansıyor. Yarattığımız her proje yaşıyor, yaşayan her projemizin arkasında durmaya devam ediyoruz. İnanmadığımız hiçbir projede ise yer almıyoruz. Çok yönlü stratejimiz, tasarım gücümüz, iletişim becerilerimiz ve müşteri odaklı çözüm ve üretim anlayışımızla yarattığımız her projede fark yaratıyoruz.

Tüm sorunlarınız için çözümü bizde bulacağınıza inanıyor ve sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Sınırların kalktığı küresel rekabet ortamında, sektörde faaliyet gösteren diğer firmalarla yarışta öne çıkmak, müşteri beklentilerine cevap vermek ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, ürün kalitesinin artırılması, etkin pazarlama faaliyetleri ile yapılabileceği gibi günümüz ekonomisinde tasarım yolu ile bu hedefe ulaşmış bir çok kuruluş bulunmaktadır. Yapılan araştırmalar, tüketici ürün tercihinde marka, kalite, fiyat gibi unsurların yanı sıra ürünlerin dış görünümünün de oldukça etkili olduğunu göstermektedir. Hatta çoğu zaman tüketiciye aynı kaliteyi sunan iki ürün arasında, dış görünüş ürün tercihinde en etkin rolü üstlenmektedir. Bu nedenle, yeni, sürekli değişim gösteren insan ihtiyaçlarına cevap verebilen, ergonomik ve estetik niteliğe sahip tasarımlar ortaya çıkarmak, fikir sahiplerine ekonomik anlamda gün geçtikçe artan kazanımlar sağlamaktadır.

Arayüz tasarım, isteklerinizi dinledikten sonra tamamen beklentilerinize karşılık verebilecek şekilde web sitenizin Photoshop programı aracılığı ile çizilerek görsel anlamda hazır edildiği tasarım şeklidir. Bu yöntem ile öncelikle web sitenizi tasarlıyor ve resim olarak sizlere beğenmeniz için sunuyoruz. Onaylamanız durumunda ikinci aşama olan HTML5/CSS5 ve gerekiyorsa eğer .NET, ASP.NET, JAVA, PHP yazılımları ile kod dökümü işlemini gerçekleştiriyoruz.

Tasarım ve Arayüz modern çağa uygun şekilde ayarlandıktan sonra güvenli ve sorunsuz bir şekilde sisteme yaptırmak istediklerimizi yazılım dilleri ile komutlar halinde gerçekleştiriyoruz. Kullanıcı dostu bir arayüz ve yazılım ile sizleri bir araya getiriyoruz.
Kullandığımız Yazılım Dilleri;
● Entity Framework
● .NET
● ASP.NET
● JAVA
● PHP
Veri Tabanı Sistemleri
● SQL Server 2014 Database
● MySQL Database
● Microsoft Access Database

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek, Türkiye’de Bilişim Sektörü’ne öncülük etmektir. Müşterilerimizin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek, maksimum verimliliği sağlayan hizmetler sunmak.
  ● Değişim ve gelişime açık,
  ● Sürekli kendini yenileyen,
  ● Müşterilerin istek ve beklentilerini dikkate alan,
  ● Çalışanlarına saygı duyan,
  ● Ekip ruhuyla çalışan,
  ● Gelişen teknolojiyi takip eden ve ayak uyduran bir firma olabilmek

 • Vizyonumuz

  Türkiye’nin güvenilir ve özel yazılım geliştirme konusunda uzman şirketleri arasında, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile tercih edilen adı saygın bir kimlik sahibi olmak.
  ● Müşteri ihtiyaçlarına çözümler üretebilen,
  ● En uygun fiyat & kalite dengesini yakalayan,
  ● İleri teknoloji kullanarak, müşteri memnuniyetini sağlayan,
  ● Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip eden,
  ● Kalite anlayışımız ile tecrübemizi birleştirerek, hizmet politikamızı kalitemizi düşürmeksizin, sürekli hale getiren,

 • Kalite Politikamız

  Koşulsuz müşteri memnuniyeti ; Anlayışı ile hareket eden tüm Nikajans birimleri, sorumluluklarının bilinciyle ve taahhütlerinin garantörü olarak müşterilerin sorunlarını zamanında ele alarak müşteri lehine en uygun çözümleri bulur ve en hızlı şekilde uygulamalar yolunda çalışır. Sizlerin memnuniyeti ve büyüdüğümüzün bilinci ile hareket ederek müşteri memnuniyeti yolunda sizlerden gelecek tüm eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz. Nikajans ailesi kendisine olan güvenci o kadar büyükki müşterikyi kaybetme uğruna inandığı doğruları hiçbir çekingenlik sergilemeden sonuna kadar savunur. Her konuda doğruyu bir çok örnek göstererek müşterilerimizin birçok yanlış düşüncesini değiştirdik.